Як знайти ідеального репетитора?

Рекомендації для тих, хто хоче опанувати новий для себе предмет з першокласним репетитором.

Відтепер можна швидко та якісно навчитись грати на гітарі, фортепіано чи будь-яких інших музичних інструментах, опанувати не одну, а кілька іноземних мов, згадати шкільний курс фізики. Саме для цього створили сервіс BUKI, якій швидко здобув популярність на українському ринку. Тут можна знайти викладача з будь-якої дисципліни.

Нещодавно ми делились корисними порадами щодо того як створити креативний профіль репетитора, які моменти при заповненні анкети заслуговують на увагу. Але в цієї монети дві сторони — інколи пошук гарного репетитора займає не одну годину і навіть не один день. Вадим Синжерецький, співзасновник та СЕО ресурсу BUKI охоче відповів на кілька наших запитань.

Вадим, поділиться, будь ласка, планом дій, який допоможе знайти репетитора?

Простіше всього — одразу зайти на сервіс BUKI, відкривши каталог. Активне посилання: https://buki.com.ua/tutors/

Якщо ви за ним перейдете, ви побачити сторінку, де можна вибрати предмет та ваше місто. Є й інші можливості фільтрування — по району, вдома чи у Skype, по ціні.

Що відбудеться після того, як користувач задасть всі необхідні параметри?

На сайті передбачені алгоритми пошуку, які допоможуть знайти викладачів згідно з вашим запитом. У кожного репетитора є свій власний профайл, де можна подивитися відгуки клієнтів, які вже працювали з ним, предмет, інформацію про досвід, освіту і т.д. Натисніть кнопку «Зв’язатися», якщо попередньо ви хочете поспілкуватися з чим репетитора. Після цього на сайті відкриється форма для подальшої комунікації з викладачем. Якщо ж цієї інформації не вистачає, щоб визначитись із вибором, натисніть кнопку “Детальніше”. Тоді відкриється більше даних про репетитора — його відео-візитка, наявність дипломів та нагород, вільні години.

За додатковою інформацією можна звернутись й до самого репетитора — просто напишіть йому в чат та задайте питання. І найголовніше — оплата вноситься лише репетитору за проведене заняття. За підбір вчителя учень не платить, всі можливості сайту для нього є безкоштовними.

Розкажіть, будь ласка, детальніше про менеджерів. Чим вони можуть допомогти?

Так, BUKI пропонує користувачам додаткову можливість. Наші менеджери підтримки можуть допомогти клієнтам знайти репетитора. В основному, якщо трапляються складні надзвичайні ситуації. Наприклад, коли необхідно знайти репетитора з норвезької чи іспанської мови в певному регіоні, або підготуватись до специфічного міжнародного тесту.

На наших менеджерів покладене дуже складне завдання — надавати сервіс супер-високої якості там, де це не може зробити наша автоматизована система.

Як ви можете бути впевненими, що послуги репетиторів є ефективними, а заняття подобаються учням?

Після початку занять, місяці через 1-2 клієнтам автоматично надходить форма, де вони можуть залишити свій відгук про викладача та заняття. Якщо він не заповнить форму, то ми зателефонуємо. Ось кілька запитань, які ми задаємо студентам:

  • чи влаштовує вас робота з вашим репетитором?

  • як швидко вчитель допоміг вам досягти успіху в засвоєнні дисціпліни?

  • чи цього рівня достатньо, щоб ви досягли поставленої мети?

  • чи можете ви відзначити певні позитивні риси у спілкуванні з викладачем?

  • яку оцінку за шкалою від 0 до 5 ви дасте професійним навичкам репетитора?

  • оцініть за тією ж самою шкалою особисті навички педагога.

Ми дуже цінуємо відгуки кожного з наших користувачів, тому вони допомагають нам оновлювати загальну рейтингову систему ранжування репетиторів.

Крім швидкого пошуку викладача, ваш сервіс надає ще якісь корисні послуги?

Так, в нас є й інші пріоритетні напрямки розвитку нашого сервісу. Наприклад, кожен користувач може безкоштовно завантажити тести ЗНО у форматі PDF, для чого достатньо вказати предмет та рік.

Ще один проект, який поки не так активно розвивається — відео-уроки. Ми зареєстрували канал на YouTube, де ділимося відео-уроками. Вони допомагають розібратись в завданнях ЗНО минулих років з різних предметів (алгебра та геометрія, хімія, фізика і т.д.). Поки що ми не приділяємо цьому достатньо уваги, але все ще попереду!Самое интересное

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *